Bike camp

Aktuality: Momentálně není vypsán žádný termín

Nahlédněte do galerie 1. BIKE CAMP, Galerie 2. BIKE CAMP + skatepark

😉

Léto už klepe na dveře a další novinkou letošního roku je letní BIKE CAMP se Školou kola ČB! První ročník příměstského tábora nás čeká v srpnu 2020! 

Bike camp proběhne formou příměstského tábora se zázemím a hlásit se můžete na dva srpnové týdny 3.-7.8. a 24.-28.8.2020. Uskuteční se v Českých Budějovicích a přihlášené děti čeká ve všední dny od 7:30 až do 16:30 hodin pořádná nálož bajkování. 🙂 

Bike camp je vhodný pro bikery/bikerky od 6 do 14 let. Účastníci se mohou těšit na tréninkové aktivity na pumptracku, skocích/lavicích, překážkách – skills park. Dle složení skupiny bude i vyjížďka nebo technika ve skateparku. Díky většímu množství času, než které máme k dispozici na tréninku, proběhne i videocoaching. V neposlední řadě Bike camp nabídne trenérskou exhibici, hry a soutěže. 

Během táborového týdne se mimo tréninkových aktivit na kole uskuteční i další workshopy – parkour, slack line, indo board. 

Při nepřízni počasí je zajištěn sportovní alternativní program.
Po celou dobu tábora je zajištěno zázemí s WC, sprchou a šatnou. 

Minimální počet účastníků na jeden týden je 10 dětí. 

CENA 3.900 Kč zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny, úrazové pojištění dítěte a zapůjčení vybavení.

Dotazy rádi zodpovíme na kolemdokolacb@gmail.com nebo před/po tréninku.