Bike camp

Aktuální informace a termíny: Letních příměstských táborů pro rok 2023/PŘIHLÁŠKY OTEVŘENY

I letos jsme připravili pro bikery a bikerky letní příměstský tábor s názvem BIKE CAMP.  Již čtvrtý ročník proběhne v červenci a v srpnu 2023. 


1) KDY?

Každodenní program začíná v 8:00 a končí v 16:00.

Červenec 2023 (Po- Pá): 10.-14.7. /17.-21.7. / 24.-28.7.

Srpen 2023 (Po-Pá): 7.-11.8. / 21.-25.8. / 28.-1.9.

2) KDE?

Kolorádo Freestyle Areál Č.B. !Vstup od cyklostezky! 

adresa: Jana Kollára 1742/36, České Budějovice 7, 370 07 České Budějovice

3) Pro koho je příměstský tábor Bikecamp určený?

Pro bikery/bikerky od 6 do 15 let. Zúčastnit se mohou bikeři/bikerky všech dosavadních úrovní ježdění. Úplní začátečníci, pokročilý i skokani. Bikecamp je určený pro širokou veřejnost! Přihlásit se mohou nejen účastníci tréninků školy kola! 🙂 Doporučujeme freestyle kolo (bmx, mtb, enduro), ale rozhodně není podmínkou účasti!

4) Program Bikecampu

Můžete se těšit na dny plné ježdění na kole nejen na stále rozšiřujícím se freestyle areálu Kolorádo, který obsahuje dvě pumptrackové dráhy. Speciální trať tvořenou umělými překážkami na trénink základní i pokročilé balanční techniky s názvem Skillspark a v neposlední řadě areál nabízí několik tratí složených ze skoků od nejsnazších až po profesionální úroveň. Včetně tréninkového skoku do molitanu (Foam pit) a skoku s měkčeným dopadem (Resi). Dále pak navštívíme skatepark Stromovka a Čtyři dvory. Součástí Bikecampu jsou i vyjížďky po městě spojené s využitím balanční techniky v běžném městském prostředí (Street). V průběhu celého týdne probíhají týmové výkonnostní a vědomostní soutěže zábavnou formou spojené s informativními workshopy na téma cyklistika. Dále si vyzkoušíme i slack line a indo board. Bikecamp obsahuje i trenérské exhibice a videocoaching přínosný k zlepšení techniky jednotlivce. Pokud budou v průběhu Bikecampu vysoké teploty, tak se půjdeme osvěžit/koupat do řeky hned vedle areálu. Při nepřízni počasí je zajištěn vnitřní všesportovní alternativní program! Věříme, že si během společně stráveného týdne rozšíříme dovednosti v jízdě na kole, přiučíme se novým vědomostem ohledně vybavení , zlepšíme svojí fyzickou kondici, poznáme nové kamarády a užijeme se spousty kolektivní legrace! 🙂

6) Cena

Nezdražujeme – pro r. 2023 je stejná jako v roce 2022 4.200 Kč,-

Zahrnuje každodenní teplý oběd v restauraci, zmíněné aktivity a workshopy. Každodenní program se může lišit aktivitou i místem průběhu vlivem počasí. Účastník i jeho zákonný zástupce bude každý den informován o průběhu programu daného i nasledujcího dne. Pořadatel si vyhrazuje právo k země programu. Cena nezahrnuje svačiny a zapůjčení vybavení!

7) Přihláška Bikecamp 2023

CENA 4.200 Kč zahrnuje oběd a zmíněné aktivity a workshopy. Cena nezahrnuje svačiny, úrazové připojištění dítěte a zapůjčení vybavení.

Na začátku každého turnusu/tábora se bude sraz v pondělí od 8:00 (příchod možný od 7:45) na Kolorádu –> MAPA ZDE

Sejdeme se vždy v první den tábora – v pondělí mezi 7:45 a 8:00 na všem jistě známém místě – v Kolorádo areálu – vyznačeném oploceném místě na mapě se vstupem od cyklostezky. Na konci dne na stejném místě (pokud nebude předem domluveno jinak) do 16:00 si prosím nezapomeňte své dítě vyzvednout. 

Účastníci budou potřebovat s sebou – jízdní kolo ve výborném technickém stavu, přilbu na jízdní kolo, chrániče kolena lokty, náhradní duši na vlastní velikost a lepení pro případ defektu. Oblečení dle počasí venku. Dostatek pití, vlastní svačina. + oblečení a obutí do tělocvičny – sálová obuv/ sportovní oblečení na převlečení.

V případě úrazu Vám bude ihned nabídnuta naše pojistka se všemi detaily, z vaší strany je nutno potvrdit zájem a informovat nás o průběhu léčení a to maximálně do 14 dní od úrazu = nutno hlásit likvidátorovi.

Dotazy rádi zodpovíme na kolemdokolacb@gmail.com nebo před/po tréninku. 

Nahlédněte do galerie 2021 -> 1. Bikecamp 12.7.

Nahlédněte do galerie 2020 1. BIKE CAMP, Galerie 2. BIKE CAMP + skatepar