Bikepark

Aktualita: Výlet do BIKEPARKU vypsán na neděli 8.10.2022, Bikepark Hradiště, přihláška = zelené tlačítko “JEDE DO BIKEPARKU!” odkaz na rezervační systém. 

 

Fotky z Bikeparku Monínec 26.9.2021 zde >>> https://www.facebook.com/media/set?vanity=kolemdokolacb&set=a.1727025377498253 

 

SRAZ 7:30 na parkovišti v blízkosti Výstaviště (MAPA – neplacené parkoviště před Kvalita Fitness, vjezd ze strany Kvalita fitness přibližně na úrovni křižovatky s ulicí Na Sádkách)

———————————–

Pojeďte/pošlete své děti na kolo 😉 na další letošní výlet do Bikeparku se Školou kola ČB. 

Aktualizováno 8.10.2022 9:00

—————————-

POZOR = pouze pro pokročilé!!!

Škola kola ČB pravidelně pořádá nedělní jednodenní výlety do Bikeparků v okolí.

Od roku 2020 jsme se rozhodli pro individuálnější přístup a díky tomu intenzivnější trénink v menší skupince 7 – 8 kousků.

Nabízíme tak extrémní zážitek pro děti pod dohledem zkušených trenérů v menší skupině, kdy bude dle výkonnosti jeden trenér na 3 – 5 dětí.
Dopravu včetně kol zajistíme novou dodávkou a uděláme vše pro jejich maximální pohodlí a bezpečí po celý den s námi. Na místě máme zajištěn teplý výživný oběd, svačiny a pitný režim jsou samozřejmostí. 

Abychom den maximálně využili k tréninku a neztráceli čas ve frontě, tak na účastníky čeká celodenní permanentka s předností na vlek (Pouze při výletu do Bikepark Hradiště)

Rodiče, ještě váháte?
Udělejte si volný den, utahání dětí zaručeno. 

GALERIE z výletů 2019

Galerie z výletu v květnu 2020

S sebou a do batůžku: KOLO alespoň s odpruženou přední vidlicí (horské kolo se dvěma brzdami – NE BMX!!!), HELMU (výhodou integrální/fullface helma), CHRÁNIČE na kolena a lokty!!! (rádi zapůjčíme chrániče a helmy z lekcí, nutno domluvit předem). Velmi pevnou obuv. Nesjeté pláště se vzorkem, náhradní duše na svou velikost a vlastní lepení. Sportovní oblečení dle počasí (do mokra rozhodně nepromokavé oblečení, pořádné boty!!!), mikina + doporučujeme rukavice na kolo, doporučujeme brýle a případně věci na převlečení – tričko, ponožky. Případně vlastní sváča navíc (oblíbenou mňamku) a LÁHEV na pití! Kartička pojištěnce do batohu. Kdo musí – PODSEDÁK DO AUTA!

KOLO účastníka musí být ve výborném technickém stavu – především BRZDY!

První a nejspíš jediný letošní výlet do Bikeparku – cena 2.200 Kč/os.

Deadline přihlášek i platby je v pátek 18:00.

Doporučujeme pro více pokročilé děti!

Na výletě budou přítomni trenér Zbyněk a Veronika.

V případě nepřízně počasí a zrušení výletu z naší strany bude platba vrácena v plné výši a následně vypsán nový termín na který bude možné se rovnou přehlásit.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy na kolemdokolacb@gmail.com, na Facebooku nebo na čísle +420 774 205 247.