ŠKOLA KOLA ČB – TRÉNINKY

Aktuality 2023: >>> TRÉNINKY SPUŠTĚNY = v RS je možné se hlásit a ANO, je možné se hlásit nepravidelně i na více tréninků týdně 😉 Když je čas, chuť a počasí. 

KONKRÉTNÍ DNY A ČASY TRÉNINKŮ VYPSÁNY V RS – oranžový odkaz níže.

TIP: V okně rezervace možnost vybrat více týdnů po sobě = pravidelný trénink v daný den a čas = vyberete “počet rezervací” např. na číslo 4. Tzn. systém Vám zarezervuje 4 po sobě jdoucích týdnů (např. čtyři tréninky v pondělí od 16h po sobě) + více https://www.kolemdokolacb.cz/rezervacni-system/

VŠICHNI BUDOU MÍT NA TRÉNINK SVOJE CHRÁNIČE!!! K zapůjčení pouze pro nováčky na 1. trénink a to pouze po domluvě.

V případě nepřízně počasí zasíláme SMS o zrušení tréninku – mějte, prosím, zadána tel. čísla v rez. systému.  

Nováčci –> Přihlaste se/zaregistrujte se do rezervačního systému (=oranžové tlačítko níže) jako nový uživatel. Případně, prosím, volejte Veronice 724145573 a naladíte to společně.

PS: Freestylové kolo není podmínkou. Pro začátečníka je výhodou, když přijede na vlastním kole na které je zvyklý. Freestyle BMX/MTB doporučujeme až pro pokročilé bikery a bikerky.

Díky za přízeň. 😉 Těšíme se na setkání na KOLORÁDU!

Aktualizováno 3.9.2023


Hledáte sportovní aktivity pro vaše děti? Škola kola České Budějovice pořádá pravidelné lekce formou odpoledního kroužku, které probíhají v novém nejen pumptrackovém areálu KOLORÁDO FREESTYLE AREÁLu u sportovního areálu Meteor – 10 minut od centra! Naučíme od úplných základů jízdy na kole, z odrážedla na kolo, přes vlny na pumptracku až po freestylové triky ve vzduchu! Děti jsou vedeny k jízdě na kole zábavnou formou a trénink je vhodný pro holky i kluky od 5 let. Vše probíhá pod odborným dohledem našich přátelských licencovaných trenérů a s individuálním přístupem

Před prvním tréninkem () je nutné se registrovat do rezervačního systému – slouží k rezervaci na daný čas tréninku z důvodu kapacity a informovanosti obou stran. 

Kategorie skupinových tréninků:

Před volbou kategorie tréninku je nutno zvážit = zda je přihlášený schopen splnit cíle nižšího stupně tréninku. Bude přezkoušeno při první návštěvě tréninku. Bez splnění vytyčených cílů nižší kategorie nelze navstěvovat vyšší kategorii nebo do ní postoupit. 

PRVNÍ TRÉNINK = Všichni nováčci – hlaste se prosím do kategorie ZAČÁTEČNÍCI. V případě zájmu o vyšší kategorii tréninku s trenérem mrknete na cíle kategorie začátečníků – po jejich splnění -> druhý trénink může být už pro pokročilé. 🙂

Kategorie skupinových tréninků – 2022

Kde probíhají tréninky v ČB?

Lokace Kolorádo areálu ZDE, Rožnov, u sportovního areálu Meteor. VSTUP do areálu je od cyklostezky. Parkovat lze v přilehlých ulicích.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA JE PRO NOVÁČKA (za polovinu 150,-). Každý další trénink 300 Kč, do r. systému je nutno nahrát kredit ze kterého následně lze platit všechny aktivity Školy kola ČB. Skupinové tréninky jsou pro děti a mladistvé do 18 let, dospělí mohou po domluvě navštěvovat trénink pro skokany, individuální tréninky, ježdění veřejnosti.

S sebou na trénink: 
Jízdní kolo, helmu, chrániče loktů a kolen, pevnou obuv na kolo (= ne sandály ani tzv. bosé boty – riskujete tak zranění palce), vhodné oblečení dle počasí, pití. PS: Freestylové kolo není podmínkou!

V případě nepřízně počasí – zrušení tréninku – zašleme SMS všem přihlášeným.

POZOR – pravidelně upozorňujeme, že kredit a vstupy na permanentky nabudou přenášet do další sezony.