BIKE DAY VÝLET

AKTUÁLNÍ VÝLET – BIKE DAY VÝLET DO SOBĚSLAVI SOBOTA 22.6.

Celdodenní výlet v partě vláčkem do skateparku s pumptrackem v Soběslavi. Jedná se o dvoufázový trénink kde se seznámíme s technikou jízdy ve skateparku, ukážeme si nové překážky a nové možnosti využití. Zároveň si vyzkoušíme i nový asfaltový pumptrack se skoky. Dobrodružnou výpravu za novým poznáním si ozvláštníme společnou dopravou vlakem tam i zpět. V ceně výletu je 2+2,5 h tréninku, obousměrná jízdenka vlakem s místenkou, pitný režim a teplý oběd. Svačina prosím vlastní – každý to co má rád. Čeká nás celodenní ježdění v partě na Biku. Výlet je určený pro účastníky POKROČILÝCH tréninků! 🙂

Sraz na hlavním nádraží ČB – 8:15/8:30, příjezd v 17h zpět vláčkem.

10-12 TRÉNINK dopo, 12-13 oběd, 13-15:30 TRÉNINK odpo., 16 odjezd ze Soběslavi, 17h příjezd ČB nádraží

Cena 1.600 Kč/os.

Účastníci budou potřebovat s sebou – jízdní kolo ve výborném technickém stavu, přilbu na jízdní kolo, chrániče kolena lokty, náhradní duši na vlastní velikost a lepení pro případ defektu. Dostatek pití, vlastní svačina. Vše zabaleno v batůžku na zádech.

Při nepřízni počasí či nenaplnění min. kapacity 4 účastníků bude termín bohužel zrušen a platba/kredit vrácen. Možností bude přihlášení na další vypsané akce.