O nás

Popis aktivity

První freestylová škola kola České Budějovice. Přátelská organizace se zaměřením na jízdu na kole, kolektiv a přírodu.

Naše mise: Předávání zkušeností z bikingu na další generaci, koučování a trávení času venku v partě kamarádů. Hlavním smyslem je jezdit společně na kole a znovu nastartovat “bajkovou komunitu” Jihu! Naučíme Vás vše od úplných základů jízdy na kole, přes vlny na pumptracku až po freestylové triky ve vzduchu!

Jízda na kole zábavnou formou pro holky i kluky od 5 let (od 4 let po domluvě). Vše probíhá pod odborným dohledem našich přátelských instruktorů a s individuálním přístupem.

Pumptrack Mokré – Ba Hy a Martin – září 2019

Náš tým

Bahy

Zakladatel celého projektu Školy kola a myšlenky předání svých dosavadních zkušeností. Patnáct let zkušeností jak z pozice závodníka, tak organizátora závodů a Jamů, stavitele a správce tréninkového areálu Dirtpark Dubné a především stále jako aktivního jezdce. Je tady pro ty nejmenší z vás, ale i pro dospěláky, kteří se chtějí naučit skákat na kole! Poradí a pomůže s technikou od úplných začátků jízdy na kole, přes klasický průběh treninků, strečink, fyzické přípravy, techniky jízdy a i potřebné znalosti základního servisu a údržby kola, až po velké freestylové triky ve vzduchu. Budu se těšit na naše brzké setkání ve Škole kola!

Erik

Ahoj, jmenuji se Erik Bahula je mi 20 let a momentálně se věnuji studiu na Vyšší odborné škole. Ve volném čase rád sportuji. Aktivně se věnuji lednímu hokeji a hlavně rád jezdím na BMX. V této disciplíně se věnujeme hlavně jízdě ve Skate parku,na Streetu a také na Pumptracku. Triky jsou obvykle technicky velmi náročné a také se občas neobejdou bez pádu, ale i přes to všechno stále rád jezdím a pořád mě to velmi baví. Už teď se těším, až se potkáme, pokecáme a zajezdíme na Pumptracku. 🙂

Abby

Naším dalším instruktorem a poradcem, tentokrát pro Vaše růžové princezny, které se nebojí trochu ušpinit, ale ne jen pro ty, je tady Abby. Vždy v dobré náladě a nabitá energií. Jezdí na kole prakticky všechny disciplíny, od XC a Enduro šlapání kilometrů, přes BMX a MTB skákání na Dirtu, až po sjezd na velkých kolech v Bikeparku u nás i v zahraničí. Vedle kola se věnuje i dalším sportům a především silovému a vytrvalostnímu tréninku, zdravé výživě a všeobecně zdravému životnímu stylu jako takovému. Brzy na kole!

Verča