Přátelské závody & jamy

Aktuální info: ZÁVOD SE USKUTEČNÍ V NEDĚLI 19.6.2022

!!!vlastní chrániče!!! camping židlička výhodou! 😉 letos bez občerstvení, kdo bude chtít v mezičase i skákat + 100 Kč na celé odpoledne (ostatní 100 Kč/h/os.)

Kapacita & přihláška ZDE<<<

FOTOGALERIE ze závodu 2021 > ZDE < od Milana Přibila!

Milí účastníci a příznivci Školy kola ČB, je tu dlouho očekávaný NEDĚLNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁVOD, který se uskuteční v neděli 19.6.2022 od 13 hodin na KOLORÁDU. Jak je známo z minulých ročníků – celý závod se ponese v přátelském duchu. Soupeřit o vteřiny se však bude především na čas na pumptracku. Měřit síly a znalosti z tréninků si bude několik kategorií – nejen na pumptracku, ale dle účasti i na skocích. Pojede se o věcné ceny a privilegia na Kolorádu!

Zapište si datum 19.6. a prožijte s námi odpoledne na kole! Předem díky za podporu našich aktivit!

Kategorie: 4 – 6 let (se šlapáním), 7 – 9 let (se šlapáním), 10 – 12 let (bez šlapání), 13 – 15 let (bez šlapání), 16 – 20 let (bez šlapání)+ RODIČE PŘIPRAVTE SE K ZÁVODU! (v neděli Den otců – rodič a dítě) prosím vyplňte věk v přihlášce v systému

Pumptrack (malý/velký) na čas dle kategorií, bunny hop contest, best trick na resi.

Nedělní přátelský závod na čas na pumptracku a dle složení přihlášených i na skocích. Přihlášení do závodu v rez. systému 100 Kč, přihlášení až na místě = 200 Kč hotově.

Pro pokročilé dětské přihlášené závodníky kteří se pravidelně zúčastňují tréninků školy kola bude za +100 Kč možnost jezdit na skocích (lavice, resi, foampit, pumptracky přístupné nebudou) v průběhu závodů jiných kategorií. Pro veřejnost nepřihlášenou do závodu bude přístupná pouze skokanská sekce za 100 Kč/hodinu/os.

Závod začne ve 13 hodin, od 12:30 je možný vstup do areálu a dát si několik tréninkových jízd. Závod zpravidla trvá ca do 17 hodin, dle počtu účastníků.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez dalšího jednostranně měnit a doplňovat pravidla akce průběžně po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách akce nebo vyhlásí mikrofonem během konání akce.

Sponzoři: Táhlo.cz, Kalas.cz, VHS ČB

Veronika a Bahy
Kolem dokola ČB
www.kolemdokolacb.cz

“Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.”