Bike Day

“Jednodenní příměstský tábor” od 9 do 17:00 na Kolorádu! 😉

Aktuality – 8.5. BOHUŽEL ZRUŠENO – PODMÁČENÁ TRAŤ DEŠTIVÁ PŘEDPOVĚĎ. – vypsáno na 12.5

další termíny 26.5./2.6.

Galerie z Bike daye ZDE 🙂

Uskuteční se v pumptrackovém areálu KOLORÁDO freestyle areál v Českých Budějovicích a přihlášené děti čeká od 9:00 až do 17:00 hodin pořádná nálož bajkování. 🙂

BIKE DAY je vhodný pro bikery/bikerky od 6 do 16/17 let. Účastníci se mohou těšit na tréninkové aktivity na pumptracku, skocích/lavicích, překážkách – skills park. Program bude přizpůsoben dle složení skupiny. Díky většímu množství času, než které máme k dispozici na tréninku, proběhne i videocoaching. V neposlední řadě BIKE DAY nabídne trenérskou exhibici, hry a soutěže. 

PŘIHLÁŠKY V REZERVAČNÍM SYSTÉMU ZDE

Doporučujeme freestyle kolo, ale rozhodně není podmínkou výbavy – den je zaměřen na začátečníky i pokročilé.  

Při nepřízni počasí bude termín bohužel zrušen a platba/kredit vrácen. Možností bude přihlášení na další vypsaný BIKE DAY.

Minimální počet účastníků na jeden den je 10 dětí. 

CENA 1.200 Kč zahrnuje oběd a zmíněné tréninkové aktivity. Cena nezahrnuje svačiny a případné zapůjčení vybavení (BMX kolo, nutno domluvit předem). 

Sejdeme se ráno na všem jistě známém místě – v Kolorádo freestyle areálu – vyznačeném oploceném místě na mapě se vstupem od cyklostezky. Na konci dne na stejném místě si prosím ve smluveném čase nezapomeňte své dítě vyzvednout. 

Účastníci budou potřebovat s sebou – jízdní kolo ve výborném technickém stavu, přilbu na jízdní kolo, chrániče kolena lokty, náhradní duši na vlastní velikost a lepení pro případ defektu. Dostatek pití, vlastní svačina.

V případě úrazu Vám bude ihned nabídnuta naše pojistka se všemi detaily, z vaší strany je nutno potvrdit zájem a informovat nás o průběhu léčení a to maximálně do 14 dní od úrazu = nutno hlásit likvidátorovi.

Dotazy rádi zodpovíme na kolemdokolacb@gmail.com nebo před/po tréninku nebo telefonicky. Neváhejte se zeptat! 🙂